Smaczny elementarz Cecylki Knedelek

Nagroda główna w kategorii KulturaXI edycji konkursu „Świat przyjazny dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.
Któż by nie chciał nauczyć się czytać! Trudno się więc dziwić, że gąska Waleria też o tym marzyła! Pragnęła poznać wszystkie małe i wielkie litery, bo choć słuchanie opowieści i historyjek, które czytają nam inne osoby, jest bardzo przyjemne, to jednak nic, ale to nic, nie zastąpi umiejętności czytania. Można wtedy nie tylko poznawać historie z książki o krasnoludkach czy opowiastki o dziwnych stworkach, ale także przeczytać szyld na cukierni Rurki z kremem – całą dobę i napis na koszulce Wyłącznie dla rudowłosej dziewczynki.
Dlatego właśnie Cecylka Knedelek postanowiła napisać „Smaczny elementarz”. Jak postanowiła, tak też zrobiła i oto gąska Waleria, mieszkańcy Starego Knedelkowa i wszystkie dzieci mogą wyruszyć w pełną przygód podróż do świata liter.
Odbiorcy
– dzieci, które dzięki „Smacznemu elementarzowi” poznają małe oraz wielkie litery i szybko nauczą się czytać,
– nauczyciele, dla których „Smaczny elementarz” będzie inspiracją i pomocą metodyczną,
– rodzice, którzy chcą wesprzeć edukacyjny rozwój swoich dzieci.

Cena: 29.50 zł
Tytuł niedostępny
Dlaczego warto nabyć tę książkę?
 
to elementarz przygotowany przez znanego i cenionego pedagoga, znakomita pomoc edukacyjna wykorzystująca oryginalną i ciekawą... kulinarną metodę nauki czytania (poszczególne litery wycinane są z ciasta, dzięki czemu dzieci szybko przyswajają i zapamiętują ich kształt),
– to książka pełna humoru i pasji, dzieci chętnie będą po nią sięgać i nie tylko w mig nauczą się liter, ale i pokochają czytanie.


 
Recenzje:
http://nananatana.blogspot.com
http://mooly-kartekszelest.blogspot.com/2013/11/biblioteczka-nateczka-smaczny.html
www.czasdzieci.pl
www.granice.pl
www.za-kochanie.pl
http://juliaorzech.blogspot.com
 
 
 
 
 
 
 
Księgarnia "Stare Knedelkowo"